İnşaatın karşısındaki dul orospu

İnşaatın karşısındaki dul orospu.
Merhaba porno hikayeleri okurları yazdıklarım gerçekten doğrudur. Ben yaklaşık bundan 6 yıl önce bir inşaat ta ekip başıydım ve işçilerin yaptığı işleri kontrol ediyordum. İnşaatımızın karşısında bir 3 katlı ev vardı ve bu binanın 2. katında bir bayan vardı. Durmadan balkona çıkar, temizlik yapıyormuş gibi uğraşır halı çırpar vs.. ama uzun süre gitmezdi balkondan ve durmadan inşaata bakıyordu. Bizim ekipten bir işçim patron bu kız durmadan buraya bakıyor dedi ve benimde ilgimi çekti bende bu bayanı durmadan çaktırmadan kesiyordum ama o benimde baktığımın farkındaydı. Bir gün yaz mevsimi olduğu için sıcaktı ve çok susamıştık şebeke suyu da sıcak ve içilmiyordu bende buz bahanesiyle evlerinin önüne gittim ve oda dışarıdaydı. Buz istedim oda getirdi. Verirken elini okşayarak aldım bana gülümsedi, sürahisini geri verirken cebimi yazdım ve sürahinin içine attım.
1 saat sonra beni aradı ve numarasını verdi beni ara dedi. Uzun süre böyle telefonda görüştük ama hep belden aşağı konuşmalardı. Bayan evli ama eşim beni doyuramıyor diyordu. Fakat benimle olmaya da bir türlü yanaşmıyordu. Bir gün bunu yine telefonda çıldırttım ve bana 1 gün sonrasına randevu verdi. Gittim aldım eşi şehir dışında çalıştığı için aylarca gelemiyordu, kadın yanmıştı adeta, onu diğer gün verdiği saatte aldım arabayla akşam üstü çıktık ama götürecek uygun bir ev yoktu ve sonunda şehirden uzak bir dağ yoluna girdik. Kuş uçmaz kervan geçmez bir yere gittik zaten oraya gidene kadar kadın benimkini eme eme 1 defa boşaltmıştı ama beni çileden çıkarmıştı.. Bunu kurumuş otların üzerine yatırdım ve saatlerce emmediğim ısırmadığım yeri kalmadı artık zevkten dayanamıyor avazı çıktığı kadar bağırıyordu.
Sonunda bir ağacın yanında bana destek verecek bir yer buldum ve bacaklarının arasına 22 liğimi soktum o an kadını görecektiniz inanılmaz sesler çıkarıyordu. Ben ayaklarımı ağaca dayayarak ağaçtan güç aldım ve öyle buna giriyordum ki inanın şeyimin yumurtaları bile nerdeyse onunkinin içine giriyordu sert hareketten çok hoşlanıyor çok sert vur diyordu. Bende ayaklarımı ağaca dayamışım ve kayma sorunum yok onu da sıkı sıkı omuzlarından tutmuşum kıpırdayamıyor bile inanın her bastığımda kadın dört büklüm oluyor zevkten bağıra bağıra o dağın başını inletiyordu.
Buda beni daha da çıldırtıyor ve kuduruyordum. İnanılmaz bir enerjim var bu konuda, onunla o dağda 4 kez orgazm olduk beraber ve onu tekrar evine getirdim bıraktım. Eşi izine gelmiş bu arada 20 gün görüşemedik 20 gün sonra telefon kapanmıştı. Arayamadım evine gittim sordum komşularına, eşi çalıştığı ile götürdü dediler. Ben şoka girdim haftalarca üzüldüm çünkü ben ondan sonra birkaç bayanla daha beraber oldum. Ama onun kadar ateşlisini hiç görmedim. Hala da tadı damağımda.

Bir cevap yazın