Komşumla Karşılıklı Lezbiyenlik

Selam arkadaşlar bayn okurlarımızdan birisi bizlerle lezbiyen hikayesini paylaşmış. Tüm okuyucularımıza keyifli dakikalar dileriz. hikayemize başlıyabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. Başımdan geçen ilk lezbiyen ilişkimi sizlere de anlatacağım. Oturduğumuz apartmanda üst katımıza yeni komşular taşınmıştı. İlk başlarda sadece hoş geldin sohbetimiz oldu ama sonrasında bu aileyi çok sevdik ve baya da samimi olduk. Kızı çok sevmiştim ve iyi arkadaş olabileceğimizi düşünüyordum. Bir gün evde boş boş takılırken bu kız aradı ve beni çaya davet etti. Ben de zaten canım sıkılmıştı hemen kabul ettim ve onlara gittim. Ailesi evde yoktu ve kız tek başınaydı. Nasıl olsa kız kıza oturacağımızı düşünerek onlara giderken üzerime baya da rahat kıyafetler giymiştim. Hava sıcak olduğu için çay içmek istemedim hem zahmet de olmasın varsa soğuk bir şeyler içelim dedim. O da var tabi diyerek hemen bana bir meyve suyu doldurdu. Neyse kız meyve suyunu getirdi tam bana verirken benim üzerime döküldü. Dedim ya rahat giyinmiştim içimde sütyen yoktu. Üstüm ıslanınca hemen göğüs uçlarım meydana çıktı.
Kız hemen binbir özür dileyerek içeriden bir tişört alıp geldi. Ben de hiç çekinmeden kızın karşısında soyunup getirdiği tişörtü üzerime geçirdim. O sırada kız göğüslerime bakıyordu ve bana memelerin ne kadar güzel dokunabilir miyim dedi. Ben de ne olacak diye merak ederek izin verdim. Kız daha meme uçlarıma dokununca kendimi kaybettim. O anda gerçekten içim ürpermişti onun dokunmasından fazlası ile zevk almıştım. Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Kız birden hayırdır galiba hoşuna gitti dedi. Ben ses çıkarmayınca da daha ileriye gitmeye başladı. Hemen meme uçlarımı ağzına aldı ve yalamaya başladı. Gerçekten bu harika bir şeydi o yaladıkça ben tahrik oluyordum. Ben de kendimi tutamadım ve onun göğüslerine dokunmaya başladım. Artık ok yaydan çıkmıştı ve hemen ikimiz de soyunarak çırılçıplak kaldık.
Deli gibi sevişmeye başlamıştık. Kızın tertemiz amı çok sıcaktı. Onun amını yalamaya başladığımda acayip zevk almaya başlamıştım. Dilime o kadar güzel tat veriyordu ki bir türlü yalamayı bırakamıyordum. Onu yalarken iki defa boşaltmayı başardım. Şimdi sıra ondaydı ve bu defa o benim amımı yalamaya başladı. Dili her amıma değdiğinde adeta zevkin doruklarına çıkıyordum bu harika bir şeydi. Kız beni bir saat kadar yaladı ikimiz de iki defa orgazm olmuştuk. Artık bu bizde bağımlılık haline gelmişti. Ertesi gün annem evde olmayınca hemen kızı aradım ve bize çağırdım. Kız daha gelir gelmez hemen elini eteğimin amına attı ve okşamaya başladı. Sonra da dudaklarıma yapıştı ve öpüşmeye başladık. Dudaklarımı koparacak gibi emiyor beni delirtiyordu. Neyse amımı okşamaya devam etti ben de onun göğüslerini okşuyordum.
Biraz sonra da yeniden soyunduk ve çırılçıplak kaldık. Deli gibi sevişiyor bir yandan da amlarımızı yalıyorduk. Kız benim amımı yalıyor bir parmağını da göt deliğime sokup beni çıldırtıyordu. O kadar azmış ve kendimizden geçmiştik ki kapının açıldığını ve annemin geldiğini hiç duymadık. Annem bizi o halde görünce önce kısa bir şok yaşadı. Sonra da hemen yanımıza gelerek bize katıldı. O an annemde de ne cevherler varmış diye düşündüm. Artık lezbiyen ilişkimiz grup seks haline gelmişti ve 3 kadın o anlarda gerçekten çok mutluyduk. Deli gibi öpüşüyor sevişiyor ve birbirimizi tatmin ediyorduk. En sonunda üçümüzde defalarca boşalarak ilişkimizi tamamladık. O günden sonra sık sık bunu tekrarlamaya başladık. Hatta ben kız yokken annemle de tek başıma lezbiyen ilişki yaşadım. Onu da başka bir sefere anlatırım.

Bir cevap yazın