Yengeme ahırda fena geçirdim

Yengeme ahırda fena geçirdim.
Merhaba ensest hikayeler okurları. İsmim Cahit. 1.78 boyunda güçlü ve kuvvetli biriyim. Bu arada yaşım 22. Ailemle beraber yazın köye amcamlara ziyaret için gitmiştik. Amcamın 44 yaşında balık etli çok seksi bir karısı var.Şehirde kalabalığın içinde sosyal bir hayatım olmasına karşın inanın yengem kadar bana çekici ve seksi bir kadın görmedim. Yengem 44 yaşında olmasına karşın taş gibi derler ya aynı öyle bir hatun. Normalde her aklıma geldiğin de onu düşünerek sürekli fanteziler kurar ve 31 çekerim. Hatta kız arkadaşımla her şevişmemiz de sanki altımda ki kız arkadaşım değilde yengem var diye hayal eder ve kız arkadaşımı yengemi siker gibi sikerdim.
Zaten köye de sırf yengemi görmek için gitmiştim. Köye gittiğimizde yengem her zaman ki gibi gözüme çok seksi geliyordu. İri göğüsleri ve kalçaları benim sikimi kaldırmaya çoktan yetmişti. Yengem çok güzel yemekler yapmış ve afiyetle yemeğimi yemiştik. Ama bu bir gerçek ki yemek yerken ve yemekten sonra her kesin içinde yengemi kesiyordum. yengem kendisini kestiğimi ve sikimin kalktığını fark etmişti fakat kimse ayıkmasın diye sesini çıkarmamış ve olağan muhabbete devam ediyordu. bir amcama bakıyor bir yengeme bakıyordum ve amcamın hiç bir zaman yengem gibi seksi ve çekici bir bayanı cinsel olarak tatmin edemeyeceğini düşünüyordum.
Böyle seksi ve çekici bir bayan nasıl amcam gibi sıradan bir adamla evli kalabiliyor anlayamıyordum. yengemin ateşini söndüremediğini düşünüyor ve yengemin ateşini söndürecek birine ihtiyacı olduğunu tahmin ediyordum. açıkcası bu kişininde başkası değil ben olmam gerektiğini ve yengemin ateşini söndüre bilmek için plan yapmam gerektiğini düşünüp erkenden herkes otururken kalkıp yatmaya gittim. millet yatmaya gittiğimi düşünüyordu ama plan yapmalıydım. yatacağım odaya gidip yatağa uzandım telefonumdan erotik hikayeler okumaya başladım ve iyice azmıştım. yengemin ateşini kesinlikle ben söndürmeliydim. ama nasıl. taş kesilmiş sikimi okşayarak düşünmeye başladım ve bunun en uygun vaktinin herkes yatarken yapmam gerektiğine karar verdim.
Yengem hayvanları olduğundan her sabah daha gün ağarmadan ahıra gider ve hayvanlarla ilgilenirdi. yengemi yalnız ahırda tek başına yakalaya bilirdim. sabaha kadar uyumadım ve sürekli erotik hikayeler okuyarak uyanık kalmaya başladım. herkes yatmış ve derin bir sessizlik kaplamıştı etrafı . epey zaman geçmiş ve sabah olmak üzereydi. derken evin kapısını açıldığını ve ardından ahırın lambasının yandığını fark ettim. yengem ahıra geçmiş ve yalnızdı. planımı uygulamamın zamanı gelmişti artık. sessizce kalkıp ahıra gittim ve kapı hafif aralıklı idi. aralıktan baktığımda yengem eteğini sıyırmış ve muhteşem bacakları açıkta beyaz külodu resmen görünüyor bir şekilde ineğin yanı başına oturmuş ve ineği sağıyordu.
Yengemin çok seksi olduğunu biliyordum ama bu kadar güzel bacakları olduğunu açıkçası tahmin bile edemiyordum. bir kaç dakika yengemin muhteşem bacakları ve beyaz külodunu seyrettim ve daha fazla dayanamayıp kapıdan içeri girdim. yengem beni fark etmemişti. yengemi seyre başladım bir anda beni gördü ve açıkçası irkildi. hemen eteğini toparladı ve uykumu tutmadı hayırdır diye sordu. bende direk yavaşca yanına yaklaşarak senin gibi seksi ve çekici bir kadını görüpde yalnız uyumak mümkün değil yenge hep seni hayal ediyorum.. dokunacak kadar yakınım dasın ama sana dokunamıyorum değil dokunmak sana doya doya bakamıyorum bile deyince kalktı ve bir iki adım geriye doğru gitti.
Ne dediğinin farkında mısın deyince bu işin geri dönüşü yok deyip bir anda yengemi samanlığın üstüne yatırıp üstüne çıktım ve boynundan öpmeye başladım. kurtulmaya çalıştı ama sıkı sıkı bastırıyor ve hareket etmesine izin vermiyordum. onunda tahrik etmem gerekiyordu. hemen elim ile eteğini sıvazlayıp amını okşamaya başladım yenge çok güzelsin sakın bağırma herkese rezil olursun bana bir şey olmaz seni suçlarım bana kur yaptı derim en fazla beni evden kovarlar ama senin yuvan yıkılır sesini çıkarma deyip amını okşamaya ve boynunu öpmeye devam ettim. amı sulanmaya başlamıştı ve kısa bir süre sessiz kalıp söylediklerimi düşündü ve tamam ama başka olmaz deyip kendini serbest bırakınca hemen göğüslerine yumulmaya başladım. üstündeki gömleğin düğmelerini açıp göğüslerini avuçlamaya başladım ve yavaşca amına doğru yalayarak indim.
Sıcacık amına gelince ise gerçekten düşündüğüm gibi bir ateş parçası ve gerçekten amcam yengemin ateşini söndürememişdi. yengemin kıllı amına resmen yumuldum ve yengem çığlıkları duyulmasın diye elini ısırıyor ve altında kıvranıyordu. hemen eşortmanımı ve baksırımı indirip demir gibi olan sikimi alıp yengemin ateş parçası amına tek seferde soktum ve ahırda yengemi parçalarcasına sikmeye başladım. yengem zevkten elini koparmak üzereydi ve resmen altımda yılan gibi bir sağa bir sola kıvranıyordu. yengem çoktan boşalmıştı ama ben gün aydınlanıncaya kadar ahırda yengemi sikmeye devam ettim ve ateş parçası amına tüm döllerimi boşalttım. artık rahatlamış yengemi sikmiştim. bundan sonra ne zaman istresem benim olacaksın deyip üstümü giyindim ve kimseye görünmeden yatağa geçip yattım. artık ne zaman yengemi canım çekse köye bir bahane bulup gidiyor ve yengemi dili gibi sikiyorum