69 karıyı siktim sorla

Ben daha 17 yaşındaydım ozamam genç kızlara değilde olgunlara bayılrdım. ozamlar gezmeyi cok severdim tek baaşıma birgün bizim evin arkasında tepelere gitmeyi karar verdim yanıma ekmek arası bişerler hazırladım sabah erken cıktım baya evden uzaklaşdım yukuş aşağıya indimde orda yaşlı birkadının tuvaletini yaptığını gördüm o bembeyaz götüne baka kaldım yavaşca etrava bakındım kimseler yoktu işte bu dedim kendime birdaha bufırsat elime geçmezdi uzulca yanına yklaşdim oda toplanıyordu şalvarını tamkaldırırkenyakaldım bağırmaya başladı hemen vakıt kaybetmeden fermarımı acatım benimki coktan hazırdı he

Üvey Annem 69 pozisyonunda İnanılmazdı

Merhaba ensest hikayeler okurları. üvey annemin ne akdar seksi ve ne kadar azgın olduğunu burda anlatamıycağımı söylemeliyim. Üstelik tam bir sikiş makinası. Babamla üvey annemin evliliğin 1 yıl sonrası babamın evde olmadığı zamanlarda üvey annemi uzun süre izleyip daha sorna banyoda boşalıyordum.

Bir gün aklıma bir plan geldi ve bu plan Ben banyoya girip kısa bir zaman sonra sırtıma lif sürmesi için çağırmaktı. planı uyguladım ve banyoya grdikten sonra üvey anneme seslendim. lif sürmesi için pantolonunu çıkarıp üstündeki tshirtinide çıkarıp sadece iç çamaşırlarıyla banyoya girdi. gülerek geldi ve saçımı okşadı daha sonra lifi sırtıma sürdü tamamen kendimi bırakmıştım ama sikim dimdik kazık gibi olmuştu külotumda ısla olduğu için çok belli oluyordu daha sonra göğsü bölgeme de süreyim derken sikimin kalktığını farketti ve gözlerime baktı önemde eğilmiş göğüsleri aşağıya doğru sarkmış çok seksi duruyordu daha sonra eliyle sikimi okşayarak dudağımı yalamaya başadı dillerimizi seviştiriyorduk adeta hemen kalkıp Üstündeki iç çamşırlarını çıkardı duvara dönderip bir bacağını kaldırdım. sikimi amına soktuğum an ammı zaten sulanmış ateş gibi yanıyordu. Saniyesinde hemen boşalmıştım daha sonra yere uzandım ve 69 pozisyonu aldık ben amını yalarken oda sikimi yalıyordu 5 dakka kadar böyle devam ettik tamamen azmıştı parfüm şişemi alıp bunu yere yatrıp bacaklarını açtım ve yuvarlak olan parfüm şişemle 20 dakka kadar bunu kendisinden geçirdim her yeri titriyordu kendisini kaybetmişti.
Daha sonraa parfüm şişesini çıkardım ve sikimi amına soktum 10 dakka dan fazla olmuştur son hızlı siktim. Ve bana babandan iyi biliyorsun bu işi keşke daha önce keşfetseydim seni aahhhh devam et diyordu…
gücüm bitmşti artık Boşalacağımıda farkedince çıkardım ve göğüslerine boşaldım hepsini daha sonra elimi ammına sokrak 10 dakkada o şekilde muamele yaptığım sırada bardaktan boşalır gibi boşaldı üvey annem ve bundan sonra baban değil sekste 1. İsteğim sensin. dedi. o günden beridir. haftada 2 kez kesin farklı fantezilerde sikişiyoruz. Şuanda karşımda iç çamaşırlarıyla oturuyor. Babam geç geleceğinden dolayı rahat yani soruy yok..