Büyük Memeli Öğretmenimle Seks

Merhaba Sex hikaye okuyucuları. Ben şu anda 19 lu yaşlarında olan imam hatipli bir gencim. Sınıfta hiç kız olmadığından sürekli otobana bakan cam kenarı sıramdan yoldan geçen veya durakda ki kadınları izler 31 çekerdim. Abazanlıktan elim nasır bağlamıştı. Tüm okulda sadece 3 bayan vardı. Bunlardan biri benim de hocam olan Esra öğretmendi. Anlatacağım Sex hikaye anımın konusu da zaten Öğretmen sex hikaye anımdır. Esra hocadan kısaca bahsedecek olursam 40’lı yaşlarda balık etli, minyon tipli ve çok güzel tatlı temiz bir götü olan kadındı. Aramız çok iyiydi Esra öğretmenle. Sürekli esprilerime güler ve beni zeki bir öğrenci olarak görürdü.
Bir gün sınavda yanıma yaklaşıp rehberlik derslerini ihmal ediyorsun dedi ve bana gülerek derslerini aksatma sen benim en zeki öğrencimsin ve bana lazımsın dedi. Bende tamam hocam gülerek uğrarım dedim. Aradan birkaç gün geçtikten sonra rehberlik odasına gitmek aklıma gelmişti. Odaya girdiğimde Hocam daracık bir pardesü giymiş oturmuş bir pozisyonda muhteşem tatlı bir şekilde belli oluyor. Bana hoş geldin dedi. Nasılsın falan muhabbetleri geçti. Biraz daha konuştuktan sonra okulda bir problemin bir sıkıntın var mı dedi bana. Ben de aramızda ki samimiyete güvenip bir sorunum yok ama bir kız arkadaşım bile yok öğretmenim dedim. Esra öğretmen bilirim imam hatipin zorluğu işte bu. Ben de bir erkek arkadaşım olsun diye çok umut etmiştim. Bir erkek için nelerimi vermezdim dedi. Bana bakarak tebessüm etti ve havanın çok sıcak olduğu bir gün olduğu için bana problem olmayacaksa şu pardesümü bir çıkarayım dedi. Çok sıcak yanıyorum dedi. Ben dde tabi hocam nasıl rahat edicekseniz öyle olsun dedim gülümseyerek. Pardesü çıkınca hocamın memeleri tişörtünün üstünden çok belli oluyordu. Kocamandı ve çok dikkatimi çektiği için baka kalmıştım resmen. Hocamda bu durumu farketti ve ne oldu ccanım çok mu sevdin dedi. Ben de hocam kocaman memeleriniz var çocuklarınız emdikçe emmiş bunları dedim. Hocam da Çocuklar emdiği emdi ama şu an hiç kimse emmiyor dedi. Kimse sömürmüyor şimdilerde memelerimi dedi. Ben de hocam dokunabilir miyim memelerinize dedim bir cesaretle. Hocam sen çok azgın bir öğrenci olmuşsun derse gelmeyeli dedi ve olur dokun memelerime bakim dedi. Ben de ayağa kalktım ve masanın etrafından dolanıp hocamın memelerine ellerimi yavaşça ittirdim ve dokundum. Yumuşacık kocaman memeleri benim sikimi taş gibi yapmış pantolonumdan fırlayacak gibi olmuştu. Hocam bana çok sıkıyorsun canımı mı acıtmak istiyorsun dedi. Ben de hocam ayıp olmaz sa sizi sikmek istiyorum dedim. Hocam da beni sikmek istiyorsan sik o zaman dedi. Sonra yar*ağımı çıkarıp önce şunu tükürükleyip ağzına al dedi. Hocam Esra löp diye yar*ağımı emmeye başladı. Löp löp ağzında gezdirriyordu ve elleriyle oynatıyordu yarrağımı. Sonra ben geliyorum deyince ağzından çıkarıp suratına tuttu ve ağzı açık bana bakıyordu. Bir anda suratına patladım hocamın. Hocam ıslak mendille suratını temizleyip bu yar*ağın duracağı yok onu en iyisi sıcak ve nemli bir yere koyalım dedi. Sonra yarağımı bırakıp siyah külotuyla kaldı karşımda.
Siyah külotunu araladığında önce ben hemen yar*ağımın başını amcığına doğru getirmeye çalıştığım zaman önce yalaman lazım canım benim dedi. Ben öyle deyince durur muyum hemen eğilip dilimle amcığını dilledikten sonra bir güzel emdim amını hocamın. Sonra bir tükürük attım ve amcığında yarrağımı gezdirmeye başladım. Külotunu iyice kenara çekip amcığının dudaklarına yarrağımı dayadım ve hocam kalçalarımdan tutup beni kendine çekti. Sonra bana bu amcığı sik bu amcığı besle, bu amcık alev alev aşkım hadi sok şu kazığı amcığıma dedi. Ben de al sana orospu öğretmenim dedim ve yar*ağımı amcığına yerleştirdim. Ben amına daha hızlı gidip gelmek için eğiliyordum hocam da beni kendine kalçalarımdan tutup çekiyordu. Amcığına girdikçe şap şup sesler çıkıyordu. Kimseler duymadan sik beni aşkım yada duysunlar ya amcığım yanıyor sik aşkım hadi hadi sik beni diyordu Esra hocam. Ben de daha hızlı daha da sert amcığını sikiyordum. Hocamı böyle 5 dakika siktikten sonra hocam boşaldı ve ben de koltuğa oturdum ve hadi gel orospum dedim. Hocam bana bir tokat atıp ne biçim konuşuyorsun dedi. Ben de hadi gel artık aşkım ya ne diyim şu yar*ağıma otur ne olur dedim. Hocam Esra da külotunu eliyle araladı ve dimdik duran yar*ağıma amcığını hizaladıktan sonra bir anda içine löp diye aldı yar*ağımı. Amcığımı sik hadi aslanım benim diyordu hocam. Ben memelerinin uçlarını ısırıyor emiyordum. Hocam yar*ağımın üstünde zıpladıkça çıldırıyor deliriyordu adeta. Hocamı kucağımda zıplata zıplata sikiyordum. Yaklaşık 10 dakika boyunca hocamı orospum yapmıştım. Hocam artık boşal aşkım daracık amcığım mahvoldu ne olur boşal diyordu. Ben de geliyorum orospu seni deyip boğazından tuttum ve amcığına alttan sert bir şekilde ahhh hıhhh hıhhh diye sızlanarak şap şup diye darbe üstüne darbe geçirerek amcığına mahvederek boşaldım. Öğretmenimi artık koridorda gördüğümde yaklaşıp elimi götüne çarpıyorum. Bazen derste en arkada ki sırada ben olduğum için bana doğru gelip sırtını dönüyor ve çocuklar tahtada ki soruları bakın diyor. Ben de arkadan götünü avuçluyorum sıkıyorum öpücükler konduruyorum. Sonra ders sonunda spor salonuna inip amcığını sikiyorum hocamın. Sex hikaye anımı dinlediğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın